1 2 3 4

Aktualnościwięcej ›

Komunikat ZDP dotyczący zanieczyszczania dróg

data Czwartek, 26 marca 2015

Zarząd Dróg Powiatowych w Braniewie przypomina o obowiązkowym sprzątaniu po sobie zabrudzonych pasów drogowych jezdni, spowodowanych nawiezieniem błota przez maszyny rolnicze, ciągniki i inne pojazdy. Zanieczyszczenia te mogą spowodować zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu drogowego, co jest wykroczeniem i podlega karze.

Czytaj więcej ›

,,Witaj wiosno!’’

data środa, 25 marca 2015

20 marca w Szkole Podstawowej w Lechowie odbyła się uroczystość z okazji powitania wiosny. Klasa III zaprezentowała krótkie przedstawienie pt. ,,Witaj wiosno!’’.

Czytaj więcej ›

Liga Piłki Siatkowej w Pieniężnie

data środa, 25 marca 2015

Dnia  20.03.2015r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych w Pieniężnie odbył się po raz 31. Turniej piłki siatkowej play off.

Czytaj więcej ›

Startuje II edycja akcji Las – mamy szczęście!

data Wtorek, 24 marca 2015

Fundacja Ekologiczna ARKA wspólnie z Lasami Państwowymi rozpoczyna ogólnopolską kampanię „LAS – mamy szczęście”. Stres, hałas, pośpiech i życie w zanieczyszczonym środowisku to codzienność wielu Polaków. Powodują przemęczenie, a w konsekwencji choroby. Las to lek na wiele z nich, na dodatek jest otwarty dla każdego. Jest bezpłatny.

Czytaj więcej ›

Siatkarki z Lechowa na mistrzostwach rejonu

data Poniedziałek, 23 marca 2015

Na mistrzostwach regionu II siatkarskich „4” dziewcząt zawodniczki ze Szkoły Podstawowej w Lechowie były o krok od awansu do najlepszej szóstki na Warmii i Mazurach.

Czytaj więcej ›

II Droga Krzyżowa ulicami Pieniężna

data Poniedziałek, 23 marca 2015

W najbliższy piątek - 27 marca 2015 roku, odbędzie się po raz drugi w Pieniężnie - Droga Krzyżowa - której stacje rozmieszczone będą na ulicach miasta. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Czytaj więcej ›