W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Dziś jest poniedziałek 22 czerwca 2026 r. Godzina 15:55 Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwanie zaawansowane

Słowo kluczowe

Pieniężnianka nagrodzona

21 maja 2012

16 maja 2012 r. w Bartoszycach odbył się II Ogólnopolski, a VIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski ,,Poznaj nasz kraj" , przeprowadzony pod honorowym patronatem Warmińsko- Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie. Udział w konkursie wzięli również uczniowie Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Pieniężnie

Zbiórka elektrośmieci

18 maja 2012

Oczyść swoje mieszkanie, strych i piwnicę z elektrośmieci ! Oddaj do Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Pieniężnie, które po raz kolejny przeprowadza zbiórkę elektrośmieci.

III edycja konkursu fotograficznego

18 maja 2012

Punkt Informacji Turystycznej MBP w Braniewie zaprasza uczniów szkół podstawowych (kl. IV-VI), gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych Braniewa i powiatu braniewskiego, do uczestnictwa w III. edycji konkursu fotograficznego pn. Piękno Ziemi Braniewskiej.