W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Dziś jest poniedziałek 22 czerwca 2026 r. Godzina 23:30 Imieniny Pauliny, Sabiny, Tomasza

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwanie zaawansowane

Słowo kluczowe

Podpisanie współpracy z nowym miastem partnerskim we Włoszech

25 czerwca 2012

Burmistrz Pieniężna Kazimierz Kiejdo podpisał 15 czerwca 2012 roku, oficjalną współpracę z włoskim miastem Fardella.   To mała miejscowość i gmina we Włoszech, w regionie Basilicata, w prowincji Potenza. Współpraca zakłada promować wzajemny dialog, wymianę doświadczeń i działania przyczyniające się do polepszenia jakości życia.    

III święto ulicy Dąbrowszczaków

25 czerwca 2012

  W dniach  23-24 czerwca odbyło się wielkie święto ulicy Dąbrowszczaków w Olsztynie, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Kultury. W tych dniach  jedna z głównych ulic śródmieścia zamieniła się w europejski salon kultury i sztuki.

XVI Powiatowy Turniej Gmin

25 czerwca 2012

  W dniu 23 czerwca br. odbył się XVI Powiatowy Turniej Gmin. Gospodarzem tegorocznego turnieju była Gmina Płoskinia, a udział w nim wzięły gminy: Pieniężno, Lelkowo, Braniewo, Wilczęta i Płoskinia.

Musical

25 czerwca 2012

21. lat minęło od premiery największego polskiego musicalu: „Metro”, wyreżyserowanego przez Janusza Józefowicza, do którego muzykę skomponował Janusz Stokłosa. W piątek 22 czerwca mieszkańcy Pieniężna mieli okazję obejrzeć fragmenty spektaklu w sali  gimnastycznej ZSLiZ im. Wł. Reymonta.

Koncert Pro Musica Antiqua

22 czerwca 2012

Zapraszamy na darmowy  koncert zespołu „Pro Musica Antiqua”, który odbędzie się 8 lipca, o godzinie 11:00, w kościele SVD. Zespół kameralny „Pro Musica Antiqua” powstał we wrześniu 1992 roku. Jego założycielem a zarazem kierownikiem artystycznym i menadżerem jest Leszek Szarzyński. Skupił on wokół siebie wybitnych artystów - solistów orkiestr symfonicznych i profesorów Akademii Muzycznych, którzy wystąpią wspólnie w Pieniężnie podczas XX Jubileuszowych Koncertów Letnich