Festyn w Sawitach
07.07.2012 r. w Sawitach odbył się festyn integracyjny, podczas którego Miejski Dom Kultury w Pieniężnie zorganizował turniej rekreacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zabawę taneczną.
Dziś jest wtorek 23 czerwca 2026 r. Godzina 04:32 Imieniny Albina, Wandy, Zenona
07.07.2012 r. w Sawitach odbył się festyn integracyjny, podczas którego Miejski Dom Kultury w Pieniężnie zorganizował turniej rekreacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zabawę taneczną.
W miniony piątek animatorzy sportu pracujący na kompleksie boisk sportowych Orlik 2012 w Pieniężnie razem z pracownikami Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Pieniężnie poprowadzili pierwsze zajęcia sportowe dla dzieci w ramach projektu „Dzieciaki na Orliki”.
Miejski Dom Kultury w Pieniężnie w 2010 roku przystąpił do Programu Dom Kultury+ realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. W programie uczestniczy 50 z 4500 domów kultury w Polsce , z województwa warmińsko-mazurskiego 2: z Pieniężna i Dywit.
Zapraszamy do wzięcia udziału w Powiatowym Turnieju Tenisa Ziemnego o "Złotą Rakietę Powiatu"
8 lipca br. w Seminarium Duchownym Księży Werbistów w Pieniężnie odbył się kolejny od wielu lat zjazd Misjonarzy Werbistów i Misjonarek Sióstr Służebnic Ducha Świętego przebywających na urlopie w Polsce.