W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Dziś jest wtorek 23 czerwca 2026 r. Godzina 04:32 Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwanie zaawansowane

Słowo kluczowe

Festyn w Sawitach

17 lipca 2012

  07.07.2012 r. w Sawitach odbył się festyn integracyjny, podczas którego Miejski Dom Kultury w Pieniężnie zorganizował turniej rekreacyjny dla dzieci i dorosłych oraz zabawę taneczną.

Zajęcia sportowe na Orliku

16 lipca 2012

  W miniony piątek animatorzy sportu pracujący na kompleksie boisk sportowych Orlik 2012 w Pieniężnie razem z pracownikami Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Pieniężnie poprowadzili pierwsze zajęcia sportowe dla dzieci w ramach projektu „Dzieciaki na Orliki”.

Kolejne inwestycje w Pieniężnie

13 lipca 2012

  Miejski Dom Kultury w Pieniężnie w 2010 roku przystąpił do Programu Dom Kultury+ realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury. W programie uczestniczy 50 z 4500 domów kultury w Polsce , z województwa warmińsko-mazurskiego 2: z Pieniężna i Dywit.

Koncert Pro Musica Antiqua w Pieniężnie

10 lipca 2012

  8 lipca br. w Seminarium Duchownym Księży Werbistów w  Pieniężnie odbył się kolejny od wielu lat zjazd  Misjonarzy Werbistów i Misjonarek Sióstr Służebnic Ducha Świętego przebywających na urlopie w Polsce.