Bohema Północy
9. października w ŚDS „Bajka” w Pieniężne na zaproszenie Miejskiego Domu Kultury, odbyło się widowisko BOHEMA PÓŁNOCY Inter -poezja. Interdyscyplinarny projekt, którego koordynatorkami są Marta Andrzejczyk i Katarzyna Andrulonis z olsztyńskiego stowarzyszenia Scena Babel