Dzieci i młodzież z Pieniężna na warsztatach w Elblągu
Warsztaty ,, Oświata i kultura dzieci i młodzieży na Warmii i Mazurach” w Elblągu W dniach 27- 28 X 2012 r. troje dzieci ze Szkoły Podstawowej i ośmioro uczniów z Gimnazjum Publicznego w Pieniężnie wzięło udział w warsztatach w Elblągu.