Działalność Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Budziki” w Szkole Podstawowej w Piotrowcu
Właśnie minął rok działalności Szkolnego Klubu Bezpieczeństwa „Budziki”. Nasze działania miały na celu popularyzowanie zdrowego trybu życia oraz przestrzegania bezpiecznego zachowania na drodze.