Z przedszkola do szkoły z uśmiechem
Rada Rodziców z Przedszkola Publicznego w Pieniężnie wzięła udział w II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”
Dziś jest środa 24 czerwca 2026 r. Godzina 10:31 Imieniny Danuty, Jana, Janiny
Rada Rodziców z Przedszkola Publicznego w Pieniężnie wzięła udział w II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”
Rada Rodziców z Przedszkola Publicznego w Pieniężnie wzięła udział w II edycji konkursu Ministra Edukacji Narodowej „Mam 6 lat”
4 marca 2013 r. uczniowie i nauczyciele Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Pieniężnie zorganizowali apel z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
W lutym odbyło się pierwsze spotkanie w ramach programu: „Rozwój postaw obywatelskich na terenach wiejskich", który jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
22 lutego 2013 roku pani Iwona Onufrijuk, nauczycielka Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II oraz Szkoły Podstawowej w Pieniężnie, otrzymała podziękowanie od Generalnego Konsula Ukrainy w RP, pana Myrona Jankiwa