LECHOWO NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ WARMII I MAZUR.
W finale wojewódzkim siatkarskich „dwójek” chłopców w Bartoszycach uczniowie Szkoły Podstawowej w Lechowie odnieśli ogromny sukces zdobywając tytuł najlepszej drużyny Warmii i Mazur. Jako jedyni wygrali wszystkie swoje mecze pokonując takie szkoły jak Bartoszyce, Szczytno i Giżycko.