W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Dziś jest czwartek 25 czerwca 2026 r. Godzina 04:04 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwanie zaawansowane

Słowo kluczowe

Wycieczka do Dinoparku w Malborku

10 czerwca 2013

04.06. 2013 roku dzieci 5-6 letnie z Przedszkola Publicznego, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Pieniężnie wyjechały do Dinoparku w Malborku.

Wyjazd do Małpiego Gaju w Olsztynie

10 czerwca 2013

Dzień 3.06.2013 roku  zapisał się w pamięci przedszkolaków z grupy 3-4 i 5-latków Przedszkola Publicznego, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pieniężnie bardzo radośnie i emocjonująco.

Sukcesy gimnazjalistów

10 czerwca 2013

Redakcja pisma gimnazjalistów  „Po dzwonku”  otrzymała I miejsce w  konkursie na filmik pt. „Świadomi nie marnują”, organizowanym przez  Bank Żywności w Olsztynie.

Degustacja potraw w gimnazjum

10 czerwca 2013

Dnia 06.06.2013 r. w Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II odbyła się degustacja potraw, przyrządzanych zgodnie z tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.