Wycieczka do Dinoparku w Malborku
04.06. 2013 roku dzieci 5-6 letnie z Przedszkola Publicznego, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Pieniężnie wyjechały do Dinoparku w Malborku.
Dziś jest czwartek 25 czerwca 2026 r. Godzina 04:04 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma
04.06. 2013 roku dzieci 5-6 letnie z Przedszkola Publicznego, Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Pieniężnie wyjechały do Dinoparku w Malborku.
Dzień 3.06.2013 roku zapisał się w pamięci przedszkolaków z grupy 3-4 i 5-latków Przedszkola Publicznego, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pieniężnie bardzo radośnie i emocjonująco.
Redakcja pisma gimnazjalistów „Po dzwonku” otrzymała I miejsce w konkursie na filmik pt. „Świadomi nie marnują”, organizowanym przez Bank Żywności w Olsztynie.
Dnia 06.06.2013 r. w Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II odbyła się degustacja potraw, przyrządzanych zgodnie z tradycjami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.
Zakończenie Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich, który w tym roku odbył się w dniach 26 maja – 1 czerwca