Spotkanie z historią….
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Pakoszach zwiedzili wystawę zaprezentowaną w MDK w Pieniężnie poświęconą wydarzeniom i ludziom związanym ze Stanem Wojennym na Warmii i Mazurach przygotowaną przez pracowników Miejskiego Domu Kultury we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej w Olsztynie oraz panem Stanisławem Chorążyczewskim.