W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Dziś jest sobota 27 czerwca 2026 r. Godzina 17:52 Imieniny Cypriana, Emanueli, Władysława

Wyszukiwanie zaawansowane

Wyszukiwanie zaawansowane

Słowo kluczowe

Kolejna akcja poboru krwi w Pieniężnie

11 lutego 2014

Pierwsza w tym roku akcja honorowego krwiodawstwa w Gminie Pieniężno zakończyła się sukcesem. Kandydaci na potencjalnych dawców krwi od wczesnych godzin porannych cierpliwie czekali w kolejce do rejestracji by przekazać potrzebującym nieoceniony dar życia.

Kolejna inwestycja współfinansowana z UE

11 lutego 2014

Zadanie „-Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Pieniężno – zakup ciągnika i wozu asenizacyjnego”-współfinansowane jest z środków UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2007-2014.

Kolejna inwestycja z środków UE

11 lutego 2014

W dniu  wczorajszym otworzyliśmy oferty w postępowaniu w przetargu nieograniczonym na zakup ciągnika oraz beczki asenizacyjnej na potrzeby gminy Pieniężno.  Zadanie „-Gospodarka wodno-ściekowa w Gminie Pieniężno – zakup ciągnika i wozu asenizacyjnego”-współfinansowane jest z środków UE w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2007-2014. Wartość zakupu to kwota 181 844,43 najkorzystniejszą ofertę złożył - Kogowski Auto Centrum Partner P.H.P Agro-Rolnik Sp. z o.o. w Śniadowie. Jak podkreśla Burmistrz Pieniężna Kazimierz Kiejdo – jest to kolejna ważna inwestycja i konsekwentna realizacja przyjętego Programu Gospodarki Wodno-ściekowej w gminie Pieniężno.   Trzeba zaznaczyć, że przygotowany przez nas niezwykle ambitny  i jak do tej pory konsekwentnie realizowany program gospodarki wodo-ściekowej...