Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej w Pakoszach
Po mszy św., która odbyła się w Długoborze w kościele parafialnym, cała społeczność szkolna, rodzice i nauczyciele udali się na uroczystą akademię z okazji zakończenia roku szkolnego.