Najważniejsza inwestycja w gminie Pieniężno – Budowa Sali sportowej z zapleczem dydaktycznym
W dniu 03.09.2014r. burmistrz Pieniężna Kazimierz Kiejdo przy obecności wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej Krzysztofa Kisiela oraz kierownika Wydziału Inwestycji oraz Wydziału Promocji Mateusza Sobieszczuka podpisał umowę z wykonawcą robót budowlanych -Warmińskim Przedsiębiorstwem Budowlanym S.A. z Olsztyna.