Dożynki Gminne pod Ratuszem Staromiejskim
Dobrym i pięknym obyczajem, gdy żniwa dobiegły już do pomyślnego końca, a zebrane plony dały dużo satysfakcji, mieszkańcy miasta i gminy Pieniężno, wraz z licznie przybyłymi gośćmi, w ubiegłą niedzielę, zgromadzili się na liturgii dziękczynienia z okazji Dożynek Gminnych 2014.