V Festiwal pt.”Serca otwarte muzyką”
We wtorek trzydziestego września 2014 r., już po raz piąty w ŚDS „Bajka „ w Pieniężnie odbyło się niezwykłe spotkanie integrujące osoby niepełnosprawne, które przy tej okazji miały możliwość zaprezentowania swoje talenty wokalne, taneczne oraz instrumentalne.